HISTORIA FIRMY OX-ON

OX-ON został założony w 1983 roku pod nazwą Sækko Industri i jest częścią Abena Group, która ma siedzibę w Aabenraa i zatrudnia ponad 1800 pracowników na całym świecie.

 

 

OX-ON powstał jako firma produkująca środki ochrony indywidualnej. Z biegiem lat nasza praca nad innowacjami, projektowaniem, jakością, procesem technologicznym i doborem materiałów zaowocowała stale rosnącą gamą produktów — zapewniając nam jednocześnie rozległą, specjalistyczną wiedzę na temat użytkowania oraz wymagań prawnych dotyczących środków ochrony indywidualnej.


To właśnie ta wiedza charakteryzuje dziś OX-ON, czyniąc z nas jednego z wiodących duńskich dostawców środków ochrony indywidualnej. Posiadamy własną gamę środków ochrony indywidualnej OX-ON, która przez lata zdobyła międzynarodowe uznanie, jak również sprzedajemy produkty innych marek szerokiemu gronu odbiorców w kraju i za granicą.


OX-ON zatrudnia ponad 50 osób w Danii, Niemczech, Finlandii i Szwecji, które pracują zgodnie z dewizą: „TWOJE BEZPIECZEŃSTWO JEST NASZĄ PASJĄ”.

Back to Top