Marka własna — artykuły z własnym logo

Jeśli Twoja marka jest dobrze znana na rynku, możesz sprawić, że będzie jeszcze lepiej rozpoznawalna dzięki stosowaniu rękawic roboczych lub innego sprzętu ochronnego z logo Twojej firmy (marka własna).

 

WIELE LAT DOŚWIADCZENIA W ZAKRESIE MAREK WŁASNYCH

OX-ON oferuje produkty ochrony bezpieczeństwa z logo klienta zarówno z naszego standardowego asortymentu, jak i na specjalne zamówienie.

Współpracujemy z wieloma dostawcami w Europie i Azji. Ta współpraca opiera się na bliskich i długotrwałych relacjach partnerskich. Oznacza to, że posiadamy dogłębną wiedzę na temat naszych dostawców, w tym ich działań etycznych i wpływających na środowisko. To gwarancja wysokiej stałej jakości.

Oprócz bliskiej współpracy z dostawcami OX-ON — wspólnie z Abena Group — utworzyła firmowe działy badań i rozwoju w Chinach, Wietnamie i Indiach. Wszystkimi działaniami w Azji zarządza dział w Szanghaju, który znajduje się pod zarządem duńskim i zatrudnia 24 pracowników, którzy zajmują się takimi zadaniami, jak audyty dostawców i bieżące kontrole.

BIERZEMY NA SIEBIE ODPOWIEDZIALNOŚĆ — UN GLOBAL COMPACT

Lokalizacja blisko miejsca produkcji gwarantuje, że dostawcy z Azji spełniają nasze wymagania dotyczące jakości i dostaw oraz postępują zgodnie z dziesięcioma zasadami inicjatywy UN Global Compact, które obejmują odpowiedzialność społeczną, środowiskową i przestrzeganie praw człowieka.

Chętnie znajdziemy odpowiednie produkty, jakość i ceny, które pasują do Twojej marki.

Back to Top