Inni producenci w OX-ON

Oprócz własnych, popularnych produktów ochrony bezpieczeństwa OX-ON, sprzedajemy również sprzęt ochronny innych znanych producentów. Oto kilka innych uznanych marek, które również znajdują się w szerokiej gamie produktów rozprowadzanych przez OX-ON:

3M należy do światowych liderów w zakresie sprzętu ochronnego. Ich produkty są opracowywane z uwzględnieniem najtrudniejszych warunków pracy, a firma dysponuje bardzo szeroką gamą opatentowanych produktów. Dobrze znana marka ochronników słuchu Peltor jest własnością 3M.

Rozwiązania komunikacyjne PELTOR firmy 3M są wiodącymi produktami w dziedzinie komunikacji dwustronnej i zestawów słuchawkowych do słuchania dźwięku przestrzennego w głośnym otoczeniu.


Wieloletnie doświadczenie firmy Abena w dziedzinie rękawiczek jednorazowych pomaga w wyborze odpowiednich rękawic do konkretnego zastosowania. Najważniejszym punktem przy wyborze rękawic jednorazowych jest ich planowane zastosowanie i wynikająca z tego konieczność ochrony przed zagrożeniami.

Ansell produkuje i sprzedaje wysokiej jakości rękawice ochronne
do licznych zastosowań przemysłowych i medycznych.

Szwedzka firma Cederroth produkuje wysokiej jakości artykuły i sprzęt pierwszej pomocy, w tym płyny do przemywania oczu, plastry, bandaże uciskowe i apteczki pierwszej pomocy.

Firma Centurion od 1990 roku wyznacza trendy w projektowaniu i produkcji wysokiej jakości kasków ochronnych. Firma Centurion oferuje szeroką gamę produktów i jest również znana ze swoich kasków do motorowerów i motocykli. 

Niemiecka marka Dräger to międzynarodowy lider w dziedzinie bezpieczeństwa i technologii medycznych. Produkty są zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalne
bezpieczeństwo oraz komfort użytkownika.

Firma Grolls należy do szwedzkiej grupy Swedol. Projektuje i produkuje sprzęt ochronny, taki jak rękawice robocze, kaski budowlane i odzież robocza.

Honeywell to największe na świecie przedsiębiorstwo produkujące środki ochrony indywidualnej. Cechy szczególne tych produktów to wysoka wydajność, wygoda i design. Honeywell jest producentem znanych marek Howard Leight, North i Miller.

Howard Leight to dobrze znana marka, która produkuje wysokiej jakości profesjonalne nauszniki i zatyczki do uszu. Firma Howard Leight była wcześniej częścią szwedzkiej firmy Bilsom, ale obecnie jest własnością grupy Honeywell z USA.

INSAFE, spółka należąca do OX-ON A/S, produkuje przede wszystkim rękawice, środki ochrony dróg oddechowych, kombinezony ochronne i środki ochrony oczu przeznaczone do użytku profesjonalnego.

Odwiedź stronę

Firma JKL Medical A/S oferuje zestawy opatrunków chirurgicznych dopasowane do wszystkich potrzeb, aby dobrze przygotować miejsce pracy na wypadek urazów i wypadków.

Firma JSP została założona w 1964 roku i jest
wiodącym producentem innowacyjnego sprzętu ochronnego, specjalizującą się w ochronie głowy,
oczu, twarzy i dróg oddechowych.

Włoska firma KASK produkuje kaski ochronne w atrakcyjnych wzorach, przeznaczone dla rowerzystów, narciarzy, do wspinaczki, ratownictwa i oczywiście do zapewnienia bezpieczeństwa pracy.

Marigold Industrial jest marką firmy Ansell. Rękawice Marigold zostały zaprojektowane z myślą o najwyższej wydajności i bezpieczeństwie. Te
rękawice wykonane są z naturalnego kauczuku w procesie przyjaznego dla środowiska zanurzania w wodzie.

Miller to wysokiej jakości produkty dla profesjonalnego użytkownika doceniającego funkcjonalność. Produkty Miller są wytwarzane przez Honeywell Protection, renomowanego międzynarodowego producenta i dystrybutora sprzętu chroniącego przed upadkiem z wysokości, a także innych marek sprzętu ochrony indywidualnej.

Marka North jest znana z produkcji niezawodnych i innowacyjnych środków ochrony dróg oddechowych, rękawic i ochrony oczu. North jest własnością amerykańskiej grupy Honeywell.

Spółka Plum A/S dostarcza rozwiązania w zakresie higieny i pierwszej pomocy, aby promować bezpieczne i zdrowe środowisko pracy. Zapewnia bezpieczeństwo dzięki dopasowanemu do potrzeb klienta programowi pierwszej pomocy.


Salvequick jest obecnie liderem na rynku plastrów w wielu krajach europejskich. Firma codziennie sprzedaje około 20 milionów opakowań na całym świecie i można je znaleźć w większości domów, szkół i miejsc pracy w Skandynawi.

Produkty firmy SHOWA są znane, doceniane i używane przez miliony osób na całym świecie. Firma jest liderem w zakresie innowacji, jakości, wydajności i ochrony, zapewniając zwykłym dłoniom niezwykłe możliwości.

Norweska firma Snögg jest jednym z największych i najbardziej innowacyjnych dostawców wysokiej jakości plastrów w Skandynawii.


Firma Towa produkuje rękawice
dzianinowe z powłoką lateksową lub nitrylową.
Produkty wytwarzane są we
własnych fabrykach Towa i koncentrują się
na jakości i funkcjonalności.

Tyvek to marka należąca do firmy DuPont, która produkuje odzież ochronną zaprojektowaną z myślą o wysokim poziomie bezpieczeństwa, przedłużonej trwałości i najwyższym komforcie, zwłaszcza w warunkach pracy z materiałami niebezpiecznymi.

Firma Uvex jest jednym z czołowych światowych producentów środków ochrony indywidualnej, posiadającym zakłady produkcyjne na całym świecie. Uvex to firma innowacyjna i znana z doskonałej jakości swoich okularów i gogli ochronnych.