HISTORIA OX-ON ZACZYNA SIĘ OD FIRMY ABENA

OX-ON został założony w 1983 roku pod nazwą Sækko Industri i jest częścią Abena Group, która ma siedzibę w Aabenraa i zatrudnia ponad 1800 pracowników na całym świecie.

OX-ON powstał jako firma zaopatrzeniowa, zajmująca się w szczególności rękawicami roboczymi i artykułami konsumpcyjnymi. Z biegiem lat nasza praca nad projektowaniem, jakością, procesem technologicznym i doborem materiałów zaowocowała stale rosnącą gamą produktów — zapewniając nam jednocześnie rozległą, specjalistyczną wiedzę na temat użytkowania i wymagań prawnych dotyczących środkow ochrony indywidualnej .


To właśnie ta wiedza czyni z nas jednego z wiodących producentów środków ochrony indywidualnej. Sprzedajemy własną gamę środków ochrony indywidualnej OX-ON, która przez lata zdobyła międzynarodowe uznanie, ale również dostarczamy produkty innych marek szerokiemu gronu odbiorców w kraju i za granicą.


OX-ON zatrudnia obecnie ponad 50 osób w Danii, Niemczech, Finlandii i Szwecji, które pracują zgodnie z dewizą: „TWOJE BEZPIECZEŃSTWO JEST NASZĄ PASJĄ”.

+45 7431 1888

W OX-ON zawsze służymy pomocą, udzielamy wskazówek i doradzamy, jak dokonać właściwego wyboru.
info@ox-on.com